Vitajte!

 

Pripravili sme pre Vás celkom novú web stránku, ktorá je prehľadnejšia, modernejšia a zrozumiteľnejšia. Tiež si ju od teraz môžete vychutnať v plnej funkčnosti aj na mobilných zariadeniach. Nechajte sa inšpirovať, príjemnú prehliadku prajeme 🙂

Od vizualizácie po realizáciu

 

Navrhujeme interiéry s ohľadom na realizáciu. To čo dostanete v návrhu, Vám vieme v rovnakej podobe aj zrealizovať. Máme šikovných majstrov a dodávateľov, za pomoci ktorých vieme Váš interiér doviesť k dokonalosti.

Staňte sa našim klientom od A po Z

 

Postaráme sa nie len o Vaše bývanie ale aj o veci okolo jeho nadobudnutia. Najrýchlejšia cesta k nemu je cez hypotekárny úver, ktorý Vám pomôžeme vybaviť už počas návrhu. Pretože financie na projekt sú na prvom mieste. A nie len to, poistíme Vás aj Vaše bývanie. Obráťte sa na nás a pomôžeme Vám vyznať sa vo svete financií. Stanete sa našim klientom od A po Z.

Naše služby

Projektujeme stavby

N

Architektonické štúdie a návrhy rodinných domov a bytových komplexov

N

Projekty pre stavebné povolenie vrátane odborných profesií

N

Odborné poradenstvo v oblasti stavebníctva a výberu stavebných materiálov

Navrhujeme interiéry

N

Odborné poradenstvo v oblasti stavebníctva a výberu stavebných materiálov

N

FENG-SHUI: posúdenia, návrhy interiérov

N

Vizualizácie nábytku a interiérov

Realizujeme ich

N

Komplexné rekonštrukcie interiérov od návrhu po realizáciu

N

Výroba, dodávka a montáž nábytku na kľúč

N

Montáž sádrokartonových priečok, pohľadov, podkroví predsadených stien

Produkty

p

Kto sme

Začalo sa to už veľmi dávno

Sen o vlastnom bývaní a ceste ako sa k nemu dostať. Ale nie len o tom. Sen o najlepšej práci a najlepších spolupracovníkoch. Sen o tom ako rozdávame ľuďom radosť a ako sami máme radosť z toho čo robíme. Naša práca nie je preto lebo musíme, ale preto lebo chceme. Chceme na sebe pracovať, zdokonaľovať seba aj iných. Preferujeme zmeny a preto nestojíme dlho na jednom mieste. S tým čo robíme máme veľmi dobré skúsenosti. Samostatne sme len útržok, no spoločne tvoríme jeden tím a sme tu pre vás. Záleží nám na vašich hodnotách a splnených túžbach. Ak nám dovolíte, zmeníme váš domov na nepoznanie alebo len dotvoríme to, čo vám chýbalo.

Ako zakladateľ projektu LeRadizajn.sk, som si splnil sen o bývaní svojich snov

A teraz ho chcem splniť aj Vám. Po vyštudovaní architektúry som nezostal len pri jednom odbore. Od štúdia som v dianí okolo stavebníctva a interiérov. Či už vlastným sledovaním aktuálnych trendov alebo v každodennej práci. Prešiel som rôznymi pozíciami stavebného sektoru, od projektanta, obchod, techniku až po marketing. Každá pozícia mi dala niečo špecifické, ktoré chcem teraz predať Vám. Najväčší vplyv však malo pôsobenie v spoločnosti Rigips – sadrokartónové systémy. Pracujeme s najmodernejšou technikou, do ktorej sme investovali nemalé financie. Náš tím tvoria dlhoroční pracovníci z rôznych oblastí, no špecializujeme sa na sadrokartónové konštrukcie, kde vynikáme detailným spracovaním, technickým riešením a prvotriednou kvalitou spracovania.

Tvoríme Váš priestor!

Usilujeme sa o zmenu. Preto „leradizajn.sk“ je výstižný slogan toho čo chceme dosiahnuť. Výsledkom každého zásahu do interiéru je jeho zmena. Ste mladá rodinka s novým bytom práve pred nasťahovaním? Máte byt, no neviete kde začať? Alebo viete ale chýba vám nápad alebo niečo jedinečné? Napíšte nám! Ste dlhoroční manželia a potrebujete uskutočniť zmenu? Vymeniť len kuchynskú linku alebo celú dispozíciu bytu či jednotlivých izieb? Napíšte nám! Ste syn alebo dcéra rodičov, ktorým chcete dopriať zmenu v bývaní ale sami si na to netrúfate? Napíšte nám! Postaráme sa o zmenu Vášho interiéru. Nájdeme riešenie po každej stránke. Pomôžeme Vám ušetriť financie a dopriať si zmenu akú si zaslúžite

Odborne a profesionálne

K zákazníkom pristupujeme vždy špecificky na základe jeho želaní a potrieb. Pokiaľ to ale nechá na nás, nebránime sa ani tomuto riešeniu. Pre takéto situácie je potrebné ale predošlé stretnutie, na ktorom spoznáme zákazníka ako žije, aký ma vkus a aký štýl bývania preferuje. Aj tu je možné návrhy dolaďovať aby sme sa čo najviac priblížili k dokonalému riešeniu. Bývanie sa nerekonštruuje každé 2-3 roky, je to práca pár krát za životnosť domácnosti, preto je potrebné sa tomu náležite venovať. Je to pre nás radosť vidieť vás šťastných a usmiatych pri odovzdávaní zrekonštruovaného interiéru.

Zábava aj zodpovednosť

Už popri štúdiu na Fakulte architektúry VUT v Brne som sa venovala návrhom interiérov a snívala som, že raz budem mať príležitosť obohatiť svojimi nápadmi bývanie mnohých ľudí. Ako spoluzakladateľka štúdia LeRa dizajn považujem svoju prácu za veľkú príležitosť a výzvu. Napĺňa ma a nesmierne si ju užívam. Každý architekt je tak trochu ako psychológ. Vytvára kulisy podľa toho, aký scenár sa má v interiéri odohrávať. V LeRa dizajn veríme, že zariadenie domova vo veľkej miere ovplyvňuje životy jeho obyvateľov, a preto ku každému projektu pristupujeme naozaj dôsledne a citlivo, aby sme dokázali uspokojiť individuálne požiadavky klienta. Uvedomujeme si, že navrhovať a kultivovať priestor, v ktorom sa každý deň pohybujeme, je veľmi zodpovedná práca. Neustále sa preto snažíme, aby naše projekty prinášali do života ľudí ozajstné potešenie a krásu.

Podarilo sa nám spoločne vytvoriť vyvážený tím

v ktorom má každý článok pevne stanovené miesto. Ponúkame komplexnosť služieb od zamerania priestoru, cez architektonický návrh, grafické spracovanie, výber zariaďovacích predmetov, mobiliáru a materiálov, až po kompletnú realizáciu interiérov a RD od hrubých stavebných prác po detail. Pri našich návrhoch spolupracujeme s odbornými profesistami, s umelcami, so stolárskymi, sklárskymi a kováčskymi dielňami ako aj so záhradnými architektmi. Tvoriť s ľuďmi, ktorí sú odborníkmi vo svojom obore, je skutočná radosť!

Je to veľmi jednoduché

Sme k dispozícii HNEĎ po vašom kontaktovaní napríklad cez kontaktný formulár. Následne po zanechaní Vašich kontaktných údajov, prebieha stretnutie priamo u Vás alebo na dohodnutom mieste. Úvodná konzultácia je úplne ZDARMA! Pokiaľ chcete vypracovať návrh riešenia rekonštrukcie spolu s cenovou ponukou, toto je už spoplatnené sumou, ktorej časť sa Vám v prípade realizácie odpočíta z celkovej sumy rekonštrukcie. Je to najdôležitejšia časť rekonštrukcie, preto si naň potrebujeme nechať dostatočný čas.

Kontakt

Prevádzka:

Piaristická 1, 949 01, Nitra

obchod@iradizajn.sk

0903 214 564

Fakturačné údaje:

Rekony s.r.o.
Na Hôrke 13
949 11 Nitra
Slovenská republika
IČO: 47031026
DIČ: 2023710744
IČDPH: SK2023710744
p

Otváracia doba:

Pondelok – Piatok: 09:00-17:00 hod.
Sobota: po tel. dohovore
Nedeľa: zatvorené
Obedná prestávka: 12:00-13:00 hod.

Kontaktný formulár:

12 + 3 =